top of page

Prečo si vybrať pec?

Po celé stáročia sa pece používajú takmer vo všetkých kútoch sveta a ich popularita neustále rastie. I keď zaujmú najmä zvonku, skutočnou krásou je to, ako fungujú vo vnútri.


Veľmi bezpečné a mimoriadne efektívne pece sú naozaj špičkové vykurovacie systémy na spaľovanie dreva. Palivové drevo v nich rýchlo horí a výsledné teplo sa ukladá do vykurovacieho telesa. Teplo vyžaruje do miestnosti počas 12 (a viac) hodín, čo je ideálne pre severné podnebie, kde i vo veľmi chladnom počasí stačí do ohňa priložiť dvakrát denne, čo šetrí vaše palivové drevo a takisto peniaze.


Pece sú k dispozícii v širokej škále jedinečných štýlov, tvarov a vzorov, môžete si vybrať celo či polo omietané, kachlicové, vyrobené na zákazku alebo aj prefabrikované. Určite tak ľahko nájdete takú, ktorá sa hodí do vášho štýlu a rozpočtu.


Pece sú veľmi efektívne sálavé vykurovacie systémy, čo znamená, že medzi stropom a podlahou sú veľmi malé teplotné rozdiely – konečne už žiadne studené nohy! Nielen, že je sálavé teplo skvelým spôsobom, ako vykurovať váš domov, je taktiež dokázané, že je i spôsobom najzdravším. Správne prevádzkované pece produkujú extrémne nízke emisie a vzhľadom na to, ako fungujú, neprispievajú k skleníkovému efektu.


vykurovanie kachlovou pecou
Nazrime dovnútra kachľovej pece.

Ak je účinnosť, pohodlie, bezpečnosť, šetrenie peňazí a životného prostredia súčasťou vášho životného štýlu, nadišiel čas, aby ste zvážili vykurovanie prostredníctvom kachľovej pece.


Veľmi radi Vám s výberom a stavbou pomôžeme. Či už máte o vašej peci predstavu, alebo sa potrebujete najskôr poradiť, napíšte nám na lishakkrby@gmail.com alebo vyplňte kontaktný formulár. Súčasťou našej ponuky sú konzultácie zdarma, obhliadka miesta stavby, návrh stavby i grafická vizualizácia.

328 zobrazení

Comments


bottom of page